Agencja interaktywna

Agencja interaktywna to inaczej agencja reklamowa specjalizująca się w przygotowaniu i wdrożeniu strategii budowy wizerunku firmy w Internecie na podstawie założeń marketingowych przedstawionych przez Klienta.

Agencja interaktywna zajmuje się:

Firmy, które świadczą tak szeroki wachlarz usług, określa się mianem agencji full-service. Dlatego większość agencji specjalizuje się w części powyższych usług.

Agencja interaktywna – projekty stron

Jeśli szukasz profesjonalistów do zaprojektowania strony www lub sklepu, który będzie cechować: innowacyjność, użyteczność, bezpieczeństwo, wydajność i łatwa rozbudowa – to z pewnością powinieneś zgłosić się do agencji interaktywnej, która przeprowadzi Cię przez cały proces – od strategii po realizację strony www. W procesie tworzenia oprogramowania dla strony, specjaliści wspierają Klienta we wszystkich fazach realizacji projektu, bardzo często podsuwając dobre pomysły i rozwiązania.

Należy pamiętać, by tworzone oprogramowanie strony www było zgodne z aktualnymi wytycznymi Google dla Webmasterów. Wytyczne dotyczą takich aspektów jak: wersja mobilna/responsywna, szybkość ładowania, prezentacja obrazków w nowym formacie webp, zabezpieczenie certyfikatem SSL, unikalna treść, podpięcie map Google, wskazanie lokalizacji. Oprócz tego warto również zwrócić uwagę na wybór samego systemu zarządzania treścią (CMS) i wybrać opcję dopasowaną do potrzeb i możliwości obsługi strony.

Agencji interaktywnych nie należy mylić z agencjami public relations prowadzącymi działania PR. Firmy te, mimo nierzadko zbieżnych celów, wykorzystują inne narzędzia i metody działania.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *