Jak zwiększyć sprzedaż i rozpoznawalność marki?
Zmieniamy ruch w sfinalizowane koszyki i leady.

Kampanie
Google Ads, PPC, SEM

Google Ads (wcześniej Google AdWords) to narzędzie do tworzenia reklam, dzięki któremu możesz docierać do większej liczby osób, które korzystają z Google oraz stron i aplikacji partnerów (Mapy Google, YouTube, Gmail itd).

Narzędzie to umożliwia przedsiębiorcom, producentom, właścicielom sklepów e-commerce wyświetlanie reklam na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania już od pierwszego dnia. Taka reklama nosi nazwę: linki sponsorowane, a płatność za ten typ reklamy pobierana jest w momencie kliknięcia w reklamę, czyli opłata zostanie naliczona za przejście na stronę, a nie samo wyświetlenie się w wynikach wyszukiwania.Ten typ płatności nosi nazwę PPC – pay per click.

Kampanie AdWords służą nie tylko do pozyskiwania nowych użytkowników. Dzięki nim możesz powracać z reklamą do osób, które były już na stronie lub w Twoim sklepie internetowym. Ten typ kampanii nosi nazwę: remarketing. Dzięki odpowiednio przygotowanym tekstom lub banerom, remarketing pozwala budować rozpoznawalność marki, wpływa na prestiż, jak również generuje sprzedaż np. poprzez powracanie z informacją o ofertach specjalnych, promocjach i wyprzedażach.

Jeżeli posiadasz sklep internetowy możesz wyświetlać potencjalnym Klientom reklamy swoich produktów w wynikach wyszukiwania w postaci zdjęć produktów i najważniejszych informacji o nich: nazwa produktu, cena, nazwa sklepu internetowego. Ze względu na swój format przykuwają uwagę klientów i są najbardziej widoczne spośród innych form reklamy prezentowanych w wyszukiwarce Google.

Do marki Google oprócz wyszukiwarki należy także portal i aplikacja YouTube. Aby wyświetlać reklamę na YouTube wcale nie musisz posiadać materiałów wideo. Dostępne są różne formaty reklam – displayowe, nakładki reklamowe, filmy wideo. Więcej o dostępnych formatach i typach reklam dowiesz się tutaj – Reklama YouTube. Zaletą tej formy reklamy jest przede wszystkim niski koszt emisji w porównaniu z reklamą telewizyjną, a także możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców.

Dlaczego my?

Kampanie prowadzone są przez Certyfikowanego Specjalistę Google Ads. Naszym głównym celem jest osiąganie celów biznesowych Klientów, a przewagą konkurencyjną jest to, że mamy wieloletnie doświadczenie i setki zrealizowanych skutecznych kampanii dla różnych branż.

Współpracujemy z przedsiębiorcami – małymi lokalnymi firmami, producentami, dystrybutorami czy właścicielami sklepów e-commerce. Prowadzimy kampanie lokalne, regionalne i ogólnopolskie. Naszą ofertę każdorazowo dostosowujemy do oczekiwań i budżetu Klientów.

Jeżeli samodzielnie prowadzisz kampanię Google AdWords, jesteś samoukiem i potrzebujesz poukładać swoją wiedzę prowadzimy także indywidualne i grupowe szkolenia online i offline.

Zalety kampanii Google AdWords

  • docierasz do właściwych osób we właściwym czasie – Klienci znajdują Twoją firmę w Google, gdy szukają tego, co oferujesz.
  • to Ty decydujesz o zasięgu reklamy (lokalny lub globalny) – reklamy trafiają do klientów w wybranych krajach, regionach i miastach, a nawet w określonej odległości od Twojej firmy lub sklepu.
  • działania są w pełni mierzalne – z Google AdWords wiesz, ile osób widzi Twoje reklamy i jaki odsetek z nich klika je, by odwiedzić Twoją witrynę lub do Ciebie zadzwonić.
  • nie ma kliknięcia – nie płacisz. Płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie reklamę i odwiedzi Twoją witrynę lub do Ciebie zadzwoni, czyli wtedy, gdy Twoja reklama działa.
  • możesz zacząć od dowolnego budżetu. Wysokość inwestycji zależy wyłącznie od Ciebie.

Ile kosztuje obsługa kampanii Google Ads?

Koszt obsługi kampanii Google Ads ustalany jest indywidualnie. Cena zależy od celów marketingowych, budżetu, długości współpracy oraz od czasu potrzebnego do przygotowania i optymalizacji kampanii. Nie mamy stałego cennika.

Jesteśmy Partnerem Google, dzięki czemu każdy Klient otrzymuje od nas kupon 375 PLN na start!

Zastanawiasz się:

  • Jak pozyskać nowych Klientów?
  • Jak zwiększyć ruch na stronie internetowej?
  • Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym?
  • Jak budować markę osobistą w sieci?
  • Jak zwiększyć rozpoznawalność marki i lojalność klientów?

Nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się z nami.

Zbudujemy wspólną strategię marketingową, zainstalujemy odpowiednie kody śledzące, aby badać skuteczność naszych działań, uruchomimy kampanię i będziemy na bieżąco ją optymalizować, aby uzyskać jak największy zwrot z inwestycji ROI i ROAS.