Agencja SEO/SEM FunkyMediaKIM JESTEŚMY
I JAK PRACUJEMY

Moglibyśmy powiedzieć o sobie, że jesteśmy „młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem”, ale wolimy konkretne informacje. Google zmienia algorytm około 500 razu w roku. Nie stoimy w miejscu, śledzimy zagraniczne trendy i reagujemy na zachodzące zmiany. Poznałeś nas wczoraj? Dziś już jesteśmy inni – tak jak Internet, w którym pracujemy. Zmieniamy metody naszej pracy, narzędzia, których używamy, wszystko po to, aby nasze działania były skuteczne i aktualne.

W Agencji SEO/SEM FunkyMedia każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie, uzupełniamy się nawzajem, tworząc silny zespół. Wśród nas są zarówno spece od sprzedaży i obsługi Klienta, profesjonalni copywriterzy, eksperci od SEO, jak i magicy od marketingu internetowego.

Marketing internetowy, reklama w internecieW MARKETINGU
INTERNETOWYM

Nasza Agencja SEO/SEM specjalizuje się w pozycjonowaniu i kampaniach Google Ads.
Nie wiesz do końca co to znaczy? Nie martw się, powiedz nam jaki jest Twój cel, a my osiągniemy go dla Ciebie, wykorzystując naszą wiedzę.

Marketing internetowy nie skrywa przed nami tajemnic. Mamy za sobą setki pomyślnie przeprowadzonych kampanii Google Ads. Wiemy, jak sprawić, by reklama internetowa odpowiednio oddziaływała na odbiorców i przynosiła wymierne efekty. Dzięki licznym analizom i stale przeprowadzanym testom potrafimy zrealizować kampanię Google Ads tak, by reklama w internecie była dla Ciebie opłacalna i przynosiła maksimum korzyści przy optymalnych kosztach.

A może jesteś już KlientemNASZEJ AGENCJI
SEO/SEM?

Wciąż rozwijamy naszą ofertę, tworząc dla Ciebie nowe, lepsze możliwości marketingu internetowego. Obserwujemy zachowania Internautów, śledzimy nowości i światowe trendy. Zaglądaj na naszą stronę internetową i zobacz jaką nową formę reklamy w internecie możemy Ci zaoferować.

Interesuje Cię reklama w internecie, a może chcesz dowiedzieć się, jakie korzyści dla Twojej firmy oferuje marketing internetowy? Skontaktuj się z nami, a zapewne jeden z naszych doradców pomoże Ci wybrać lub rozszerzyć istniejącą strategię marketingową:

Masz więcej pytań, napisz do nas: biuro@funkymedia.pl