Pomoc zdalna Skorzystaj z AnyDesk

Dzięki pomocy zdalnej Twój problem może zostać rozwiązany niemal natychmiast, nawet w niestandardowych dniach i godzinach. Ponadto nie musisz wychodzić z domu – pomoc zdalna odbywa się w pełni internetowo. Nie ma znaczenia odległość, w jakiej znajdujesz się od konsultanta. Pamiętaj jednak, by zapewnić mu zdalny dostęp do komputera. Połączenie nastąpi za pomocą darmowego programu AnyDesk

Dlaczego warto skorzystać z pomocy zdalnej?

Pomoc zdalna zapewnia szereg korzyści takich jak:

  • możliwość uzyskania wsparcia w dzień wolny,
  • wsparcie oferowane w niestandardowych godzinach,
  • błyskawiczne rozwiązanie naglącego problemu (np. podczas pracy zdalnej),
  • pomoc na odległość – niezależnie od miejsca zamieszkania,
  • brak konieczności wychodzenia z domu – wystarczy pobrać oprogramowanie AnyDesk,
  • kompatybilność z wieloma popularnymi systemami, m.in. Windows 10, iOS, macOS, Linux, Android.

W dzisiejszych czasach, gdy wiele osób pracuje i uczy się przez internet, pomoc zdalna jest nieoceniona. Nie musisz zmieniać harmonogramu ani przekładać terminów, jeśli wydarzy się coś nieprzewidywalnego. Ponadto możesz uzyskać wsparcie zdalne, nawet jeśli mieszkasz po drugiej stronie Polski bądź za granicą.

Pomoc zdalna za pośrednictwem programu AnyDesk

Uzyskaj pomoc w rozwiązaniu problemu zdalnie – ściągnij program AnyDesk. Nie zajmuje dużo miejsca na dysku, jest łatwy do zainstalowania, a pobranie go zajmuje chwilę. Zdalne połączenie poprzez program następuje od razu, gdy klient i konsultant są gotowi. Przez cały proces obserwujesz na swoim ekranie kroki, które podejmuje specjalista.

JAK PRZEBIEGA POMOC ZDALNA?

Aby zdalna pomoc mogła się odbyć, potrzebne są:

  • Darmowy program AnyDesk, za pomocą którego nastąpi połączenie z konsultantem.
  • Stabilne połączenie internetowe, by konsultant miał możliwość udzielenia wsparcia.

Podczas pomocy zdalnej konsultant uzyska dostęp do Twojego pulpitu – program dokonuje połączenia ekranów. Co istotne, połączenie następuje tylko i wyłącznie na życzenie klienta i nigdy nie jest realizowane bez jego wiedzy oraz zgody! Przez cały czas trwania pomocy zdalnej widzisz to, co konsultant robi na Twoim urządzeniu (laptopie, komputerze).

Zdalna pomoc a bezpieczeństwo

Pomoc zdalna realizowana jest po otrzymaniu zgłoszenia od klienta – możesz do nas zadzwonić bądź napisać e-mail. Oprogramowanie AnyDesk korzysta z technologii szyfrowania i weryfikuje połączenia, dzięki czemu Twoje dane są chronione na każdym etapie. Udzielenie zdalnego dostępu zapewnia Ci pełną prywatność. Warto również wiedzieć, że za pomocą AnyDesk wyłącznie autoryzowane firmy mogą uzyskiwać zdalny dostęp do urządzenia (laptopa, komputera).

Rozwiążemy twój problem szybko i wygodnie – zdalnie!

Masz problem? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Pomoc zdalna znacząco skróci oczekiwanie na rozwiązanie, a Ty szybko wrócisz do przerwanych zajęć.