Jak zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarce Google?
Gwarantujemy efekty naszych działań.

Optymalizacja i pozycjonowanie
stron internetowych

SEO to optymalizacja strony mająca na celu poprawę jej widoczności (pozycjonowanie) w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google. Polega to na zrównoważonym połączeniu działań on-site (na stronie) i off-site (poza stroną).

W ramach usługi SEO oferujemy

Audyt SEO

Punktem wyjścia do działań SEO jest audyt strony i analiza konkurencji. Na tej podstawie rekomendujemy optymalne słowa kluczowe, opracowujemy strategię działań. Narzędzia, jakie wykorzystujemy to: Semstorm, Senuto, Google Search Console, Webmaster Tools, Ahrefs, Majestic, Deepcrawl i Screaming Frog.

Optymalizacja strony

Optymalizacja serwisu obejmuje pozycjonowanie na: słowa ogólne, long tail, brandowe, lokalne oraz pozycjonowanie sklepów.

SEO Copywriting

Wykorzystujemy content marketing zgodnie z wytycznymi Google. Wartościowe i unikalne treści odgrywają strategiczną rolę w procesie optymalizacji strony i poprawy jej widoczności.

SEO PR

Kreujemy wizerunek marki w internecie poprzez wykorzystanie zróżnicowanych kanałów. Monitorowanie wypowiedzi o marce, kierowanie dyskusją, publikowanie eksperckich artykułów – to tylko jedne z wielu działań na rzecz Twojej marki.

SXO

Działania SEO to nieustanna analiza i dążenie do uzyskania jak największej konwersji. Skuteczne pozycjonowanie wiąże się z instalacją i konfiguracją Google Analytics, Google Search Console. Stale monitorujemy pozycje strony w wynikach wyszukiwania za pomocą narzędzi analitycznych.

Bezpieczeństwo

W prowadzonych działaniach SEO wykorzystujemy bezpieczne metody, które nie narażą Twojej strony na karę od Google. Stopniowo budujemy profil linków bezpiecznych dla strony, stosujemy ręczne działania, bez automatyzacji.

Dostosowujemy nasze działania do bieżących kryteriów oceniania witryny przez Google. Kluczem do sukcesu jest ciągłość działań, połączenie metod i ich aktualizacja.

Zdobywanie i utrzymywanie wysokich pozycji to ciągła walka.

Czym jest pozycjonowanie stron?

 • działaniami optymalizacyjnymi, które przeprowadzamy na Twojej stronie
 • działaniami poza stroną (off-site) – tworzenie zróżnicowanego profilu linków
 • ulepszaniem strony przede wszystkim dla użytkownika, a potem dla robotów Google
 • szeregiem operacji wykonywanych przez specjalistów, nie maszyny
 • długotrwałym procesem, wymagającym cierpliwości
 • dążeniem do uzyskania wysokiej pozycji w wynikach naturalnych Google
 • ciągłym poszukiwaniem najlepszych metod i narzędzi – tylko wtedy uzyskamy najlepsze rezultaty

Czym pozycjonowanie stron nie jest?

 • nie pozwala uzyskiwać wyników z dnia na dzień (chyba, że marzymy o filtrze lub banie)
 • nie można „włączyć” pozycjonowania na kilka dni, to tak nie działa
 • pamiętaj, że ostatecznie ruch na stronie zależy od wyboru użytkownika
 • nie jest magią – choć niektórzy tak ją przedstawiają…

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowaniem stron zajmujemy się nie od dziś, (a nawet nie od wczoraj), lecz nie poprzestajemy na raz zdobytej wiedzy, staramy się wciąż doskonalić i uaktualniać informacje. Aby można było mówić o skutecznym pozycjonowaniu strony www, poświęcamy sporo uwagi każdej powierzonej nam stronie. Niewiele osób wie, że pozycjonowanie stron www rozpoczyna się od wnikliwej analizy serwisu i oceny technicznych możliwości. Na pozycjonowanie stron internetowych składa się wiele czynności, wykonywanych przez specjalistów.

Co dokładnie obejmuje pozycjonowanie stron WWW?

Czynności związane z pozycjonowaniem stron www można podzielić na działania przeprowadzane bezpośrednio na stronie oraz off-site. W pozycjonowaniu www wprowadzamy na stronie niezbędne zmiany optymalizacyjne: uzupełniamy meta tagi, modyfikujemy treść, tak by zawierała pozycjonowane frazy i była atrakcyjnym źródłem informacji zarówno dla użytkownika, jak i robota Google. Działanie off-site obejmuje budowanie zróżnicowanego profilu wysokiej jakości linków prowadzących do Twojej strony. Tylko kiedy połączymy te wszystkie czynności, możemy mówić o skutecznym pozycjonowaniu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pozycjonowania stron internetowych?
Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Pozycjonowanie Łódź FunkyMedia

Napisz: biuro@funkymedia.pl lub zadzwoń tel: +48 (42) 636 31 83