Tworzenie stron www a SEO

Posiadanie firmowej strony internetowej ma ogromne znaczenie. Dlatego dobrze jest zadbać o profesjonalnie wykonaną wizytówkę w sieci. Trzeba jednak liczyć się z tym, że projektowanie i tworzenie stron www może okazać się sporym wydatkiem.

Należy pamiętać, że strona www powinna być nie tylko nowoczesna i dostosowana do Twoich oczekiwań, ale również powinna być stworzona zgodnie z wytycznymi Google dla webmasterów!

Tworzenie strony www dla Google

Każda strona powinna być jak najprościej stworzona tzn. powinna zawierać niewiele kodu źródłowego w stosunku do treści. Strony powinny być przejrzyste dla użytkowników, jak i dla robotów. Na stronie nie warto stosować sztuczek, mających przyspieszyć zdobycie lepszych pozycji (upychanie słów kluczowych, ukrywanie treści w kodzie). Strona ma być porządnie zrobiona – szybko się ładować, mieć prostą nawigację i dostępną treść.

Tworzenie strony www to proces. Najpierw należy ustalić cele istnienia www, a następnie opracować strukturę rozłożenia treści. Na tym etapie warto skonsultować się z agencją SEO, która pomoże dobrać odpowiednie słowa kluczowe, na jakie strona w późniejszym etapie będzie mogła zdobyć widoczność.

Koszt www

Pamiętaj też, że wiedza oraz umiejętności profesjonalistów kosztują. Na samym początku nie warto oszczędzać, jednak należy się dobrze zorientować w cenach rynkowych. Cena strony zależy od stopnia skomplikowania jej stworzenia, np. strony na wordpressie są tańsze niż strony na systemie CMS Magento. Warto przejrzeć dostępne systemy CMS i wybrać najlepszy do swoich potrzeb.

Wiedz, że strona internetowa to wizytówka Twoja i Twojej firmy. Jeśli chcesz z jak najlepszej strony zaprezentować się potencjalnym klientom, nie uda Ci się to, zdając się na usługi osób nie mających pojęcia czym jest tworzenie stron www zgodnie z wytycznymi Google.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *