BxD – czyli Biznes X Design, 23 listopada w katowickiej Akademii Sztuk Pięknych

Organizowana przez Wydział Projektowy konferencja to coroczne spotkanie biznesu i designu. Kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, bez względu na rozmiar i typ działalności – zarówno do firm, które chcą wdrożyć innowacyjny produkt, rozbudować swoja ofertę, jak i takich, które chcą wzmocnić swoją pozycję na rynku poprzez dobrze zaprojektowany brand.

Jak połączyć cele firmy z potrzebami odbiorców? Odpowiedzialny proces projektowy. Na styku designu i biznesu: perspektywa projektanta. O dwóch rodzajach niewiedzy – to tylko część tytułów zaplanowanych wystąpień, ale jasno wskazująca, co jest głównym tematem listopadowego spotkania.

–  Tegoroczna edycja BxD dotyczy współpracy w kontekście szeroko pojętej odpowiedzialności; chcemy rozmawiać o różnych aspektach odpowiedzialnego projektowania, prowadzenia biznesu, dbania o pracowników czy odpowiedzialności w edukacji. Zapraszamy firmy, osoby pracujące w samorządach, fundacje i wszystkie instytucje, które widzą potencjał we współpracy przy projektowaniu lepszego jutra  – informują organizatorzy.

Udział w  wydarzeniu jest bezpłatny.

BxD – czyli Biznes X Design, 23 listopada

ASP w Katowicach, ul. Raciborska 50

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *