Jak zablokować smsy reklamowe Orange?

Jeśli jesteś abonentem Orange, możesz zablokować otrzymywanie niechcianych wiadomości SMS z reklamami. Blokada ta jest bezpłatna i może być wykonana w kilku prostych krokach. Po jej wykonaniu nie będziesz już otrzymywać wiadomości SMS z reklamami od Orange. Dowiedz się, jak to zrobić!

Jak skutecznie zablokować smsy reklamowe Orange?

Aby skutecznie zablokować smsy reklamowe Orange, należy wykonać następujące czynności:

1. Zaloguj się do swojego konta Orange.

2. Przejdź do sekcji „Ustawienia” i wybierz opcję „Komunikacja”.

3. Wybierz opcję „Blokowanie wiadomości” i zaznacz pole obok „Wyłącz wiadomości reklamowe od Orange”.

4. Kliknij przycisk „Zapisz”, aby zapisać ustawienia.

5. Po potwierdzeniu zmian, smsy reklamowe od Orange będą blokowane automatycznie.

Jak wyłączyć usługę SMS Premium Orange?

Aby wyłączyć usługę SMS Premium Orange, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Orange. Można to zrobić poprzez infolinię, czat lub kontakt mailowy. W celu wyłączenia usługi należy podać swoje dane osobowe oraz numer telefonu, z którego korzystamy. Po weryfikacji danych i potwierdzeniu chęci wyłączenia usługi, zostanie ona automatycznie dezaktywowana.

Jak uniknąć niechcianych wiadomości tekstowych od Orange?

Aby uniknąć niechcianych wiadomości tekstowych od Orange, należy zalogować się do swojego konta Orange i w ustawieniach konta wyłączyć opcję otrzymywania wiadomości tekstowych. Można również skontaktować się z działem obsługi klienta Orange i poprosić o wyłączenie usługi. Warto również zapoznać się z regulaminem usług Orange, aby upewnić się, że nie ma żadnych dodatkowych opłat związanych z wyłączeniem usługi.

Aby zablokować smsy reklamowe Orange, należy skontaktować się z infolinią Orange i poprosić o wyłączenie usługi. Można również skorzystać z aplikacji Orange, aby wyłączyć usługę. W obu przypadkach można mieć pewność, że smsy reklamowe nie będą już otrzymywane.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *