How to turn off google translate popup

Google Translate to wygodny i przydatny narzędzie, które pozwala na tłumaczenie stron internetowych na różne języki. Jednak czasami może być irytujące, gdy wyskakuje okno z tłumaczeniem. Na szczęście istnieje kilka sposobów, aby wyłączyć ten przeszkadzający popup. W tym artykule opisano, jak wyłączyć okno Google Translate.

Jak wyłączyć wyskakujące okienko Google Translate?

Aby wyłączyć wyskakujące okienko Google Translate, należy przejść do ustawień przeglądarki internetowej. Następnie należy wybrać zakładkę „Rozszerzenia” lub „Dodatki” i znaleźć rozszerzenie Google Translate. Po kliknięciu na ikonkę można wyłączyć opcję „Włącz/wyłącz”. Po zakończeniu procesu okienko Google Translate powinno już więcej się nie pojawiać.

Jak zablokować wyskakujące okienko Google Translate?

Aby zablokować wyskakujące okienko Google Translate, należy wykonać następujące kroki:

2. Wybierz opcję „Ustawienia treści” lub „Ustawienia stron”.

4. Zaznacz pole obok opcji „Google Translate”, aby zablokować je na swojej stronie internetowej.

Jak zapobiec wyświetlaniu się wyskakującego okienka Google Translate?

Aby zapobiec wyświetlaniu się wyskakującego okienka Google Translate, należy wyłączyć opcję automatycznego tłumaczenia stron internetowych. Można to zrobić, otwierając ustawienia Google Chrome i przechodząc do sekcji „Język i wprowadzanie”. Następnie należy odznaczyć opcję „Tłumacz strony internetowe”. Po tej operacji Google Translate przestanie się wyświetlać.

Konfigurowanie Google Translate Popup jest łatwe i szybkie. Możesz wyłączyć go, wybierając opcję „Wyłącz” w ustawieniach Google Translate. Po wyłączeniu tej funkcji nie będzie już pojawiać się okno z tłumaczeniem. Jest to przydatne, jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnych przeszkód podczas przeglądania stron internetowych.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *