Jak Złamać Kod iPhone? Porady i Wskazówki

Kod iPhone to zabezpieczenie, które chroni twoje urządzenie przed nieautoryzowanym dostępem. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz zachować bezpieczeństwo swoich danych i informacji. Jednak czasami może się zdarzyć, że zapomnisz swój kod iPhone lub będzie on uszkodzony. W takim przypadku musisz go złamać, aby móc ponownie używać swojego urządzenia. W tym artykule omówimy kilka sposobów na to, jak możesz złamać kod iPhone i odblokować swoje urządzenie.

Jak złamać kod blokady ekranu iPhone’a

Aby złamać kod blokady ekranu iPhone’a, należy skorzystać z opcji Przywracania z kopii zapasowej iCloud lub iTunes. W tym celu należy podłączyć urządzenie do komputera i wykonać proces przywracania. Po wykonaniu tej czynności, kod blokady ekranu zostanie usunięty.

Jak wyłączyć blokadę rodzicielską na iPhone’ie

Aby wyłączyć blokadę rodzicielską na iPhone’ie, należy wykonać następujące kroki:

1. Otwórz Ustawienia aplikacji na swoim iPhone’ie.

2. Przejdź do sekcji „Ogólne” i wybierz opcję „Kod dostępu”.

3. Wybierz opcję „Wyłącz kod dostępu”.

4. Wprowadź swój dotychczasowy kod dostępu, aby potwierdzić, że chcesz go wyłączyć.

5. Po wprowadzeniu poprawnego kodu dostępu blokada rodzicielska zostanie automatycznie wyłączona.

Jak odblokować iPhone’a po zapomnieniu hasła

Jeśli zapomniałeś hasła do swojego iPhone’a, możesz odblokować go na kilka sposobów. Pierwszym krokiem jest spróbowanie odblokowania za pomocą iCloud. Aby to zrobić, musisz mieć dostęp do swojego konta iCloud i wykonać następujące kroki:

1. Uruchom swój iPhone i wybierz język.

2. Następnie wybierz opcję „Odzyskaj z iCloud”.

3. Wprowadź swoje dane logowania do konta iCloud i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby odblokować telefon.

Jeśli nie masz dostępu do konta iCloud lub nie możesz go odblokować, możesz skorzystać z opcji „Odblokuj przy użyciu iTunes”. Aby to zrobić, musisz mieć podłączony iPhone do komputera i wykonać następujące czynności:

1. Uruchom iTunes na swoim komputerze i połącz iPhone’a przez USB.

2. Wybierz telefon w iTunes i postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie, aby go odblokować.

3. Po pomyślnym odblokowaniu telefonu będzie można ustawić nowe hasło lub skorzystać z innych metod uwierzytelniania, takich jak Touch ID lub Face ID.

Kod iPhone jest zabezpieczony przed nieautoryzowanym dostępem, ale istnieją sposoby na jego złamanie. Można to zrobić poprzez odblokowanie telefonu za pomocą narzędzi do odblokowywania, wykorzystanie oprogramowania do odblokowywania lub skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu odblokowującego. Wszystkie te metody są skuteczne i bezpieczne, jeśli są wykonywane przez wykwalifikowaną osobę lub firmę.