Jak Wgrać Dzwonek na iPhone 2017? Poradnik

Wgranie dzwonka na iPhone 2017 jest proste i szybkie. Możesz wybrać dowolny dzwonek z wielu dostępnych opcji, aby ustawić go jako dźwięk powiadomienia lub dzwonek połączenia. Możesz wgrać dzwonek z iTunes Store, za pomocą aplikacji lub przez przesłanie pliku audio. W tym artykule omówimy kroki, które należy wykonać, aby wgrać dzwonek na iPhone 2017.

Jak wgrać dzwonek na iPhone 2017 za pomocą iTunes

Aby wgrać dzwonek na iPhone 2017 za pomocą iTunes, należy wykonać następujące kroki:

1. Uruchom iTunes na swoim komputerze.

2. Podłącz iPhone’a do komputera za pomocą kabla USB.

3. Wybierz swoje urządzenie w lewym górnym rogu okna iTunes.

4. Przejdź do zakładki „Dzwonki” i wybierz opcję „Kupuj dzwonki”.

5. Wybierz żądany dzwonek i kliknij przycisk „Kupuj”.

6. Po zakończeniu procesu pobierania, przejdź do zakładki „Ustawienia” i wybierz opcję „Dzwonki”.

7. Wybierz żądany dzwonek i kliknij przycisk „Ustaw jako dzwonek”.

8. Gotowe! Twój nowy dzwonek jest teraz ustawiony na Twoim iPhone’ie 2017.

Jak wgrać dzwonek na iPhone 2017 za pomocą aplikacji do edycji dźwięku

Aby wgrać dzwonek na iPhone 2017 za pomocą aplikacji do edycji dźwięku, należy wykonać następujące kroki.

Po pierwsze, należy pobrać i zainstalować odpowiednią aplikację do edycji dźwięku. Istnieje wiele takich aplikacji dostępnych w Sklepie App Store.

Po drugie, należy otworzyć aplikację i wybrać plik audio, który ma być użyty jako dzwonek. Można to zrobić poprzez przeciągnięcie pliku do okna aplikacji lub poprzez kliknięcie przycisku „Otwórz” i wskazanie ścieżki do pliku.

Po trzecie, należy edytować plik audio tak, aby miał odpowiedni czas trwania (maksymalnie 40 sekund). Aby to zrobić, można skorzystać z narzędzi oferowanych przez aplikację do edycji dźwięku.

Po czwarte, po edytowaniu pliku audio należy go zapisać jako format AAC (.m4a). Można to zrobić poprzez kliknięcie przycisku „Zapisz” i wskazanie ścieżki docelowej oraz formatu pliku.

Po piąte, po utworzeniu pliku AAC (.m4a) należy go skopiować na iPhone 2017. Można to zrobić poprzez podłączenie telefonu do komputera lub przesłanie go bezpośrednio na telefon przy użyciu sieci Wi-Fi lub Bluetooth.

Po szóste, po skopiowaniu pliku AAC (.m4a) na iPhone 2017 należy otworzyć Ustawienia > Dzwonki > Dodaj nowe i wskazać ścieżkę do utworzonego pliku AAC (.m4a). Po tym kroku dzwonek powinien być już aktywnym dla tego urzadzenia.

Jak wybrać najlepszy dzwonek do iPhone 2017

Jeśli szukasz najlepszego dzwonka do iPhone 2017, to mamy dla Ciebie kilka wskazówek. Przede wszystkim, upewnij się, że dzwonek jest kompatybilny z Twoim urządzeniem. Następnie sprawdź, czy dzwonek ma wystarczającą głośność i jakość dźwięku. Możesz również przesłuchać kilka przykładowych dzwonków, aby upewnić się, że wybrałeś odpowiedni. Jeśli chcesz ustawić swoje ulubione piosenki jako dzwonek, możesz skorzystać z aplikacji do edycji muzyki lub skonwertować pliki audio na format kompatybilny z iPhone 2017.

Podsumowując, wgranie dzwonka na iPhone 2017 jest bardzo proste. Wystarczy otworzyć iTunes, wybrać odpowiedni dzwonek i kliknąć przycisk „Synchronizuj”. Po zakończeniu synchronizacji dzwonek zostanie automatycznie zainstalowany na Twoim urządzeniu. Możesz również skorzystać z aplikacji App Store, aby pobrać i zainstalować dzwonek bezpośrednio na swoim urządzeniu.