Odkryj eBilet: Kupuj bilety na koncerty, festiwale, mecze i inne wydarzenia

Marzysz o najlepszych koncertach, festiwalach czy meczach? Bilety to Twój klucz do świata niezapomnianych wydarzeń! Kupuj i bilety na najgorętsze wydarzenia muzyczne, sportowe i kulturalne w Polsce. A jeśli jesteś fanem Sanah, nie możesz przegapić jej koncertów w 2024 roku!

Sanah: Od przesłuchań w ciemno do stadionów pełnych fanów

Sanah, czyli Zuzanna Irena Grabowska (wcześniej Jurczak), to jedna z najpopularniejszych młodych artystek w Polsce. Jej droga do sławy nie była łatwa, ale dziś jej muzyka zdobywa serca milionów. Zainspirowana rodzinnym wsparciem i pasją do muzyki, Zuzanna zaczęła swoją przygodę ze śpiewem już jako dziecko, ucząc się również gry na skrzypcach i fortepianie.

Mimo niepowodzeń w programach „The Voice of Poland” i „Mam Talent!”, Sanah nie poddała się. Jej prawdziwy przełom nastąpił w 2019 roku, kiedy jej piosenka „Bez słów” zdobyła ponad 1,5 miliona wyświetleń na YouTube. Kolejne hity jak „Cząstka” i „Idź” umocniły jej pozycję na polskiej scenie muzycznej.

Wielkie sukcesy i nowe wyzwania

W ciągu kilku lat Sanah zdobyła wiele nagród i nominacji, w tym trzy Fryderyki. Jej albumy „Królowa dram” i „Irenka” osiągnęły szczyty list sprzedaży. Współpracowała z czołowymi artystami, takimi jak Vito Bambino, Sobel, Igor Herbut czy Kwiat Jabłoni. Jej płyta „sanah śpiewa poezyje” to hołd dla polskiej poezji, który zachwycił zarówno krytyków, jak i fanów.

W 2022 roku nagrała m.in.:

  • “Mamo tyś płakała” z Igorem Herbutem (wokalistą zespołu LemOn),
  • ”Szary świat” z Kwiatem Jabłoni,
  • “Tęsknię sobie” z Arturem Rojkiem,
  • “Sen we śnie” z Grzegorzem Turnau,
  • “Baczyński (Pisz do mnie listy)” z Anią Dąbrowską,
  • “Eldorado” z Darią Zawiałow i nie tylko.

Gdzie zobaczyć Sanah w 2024 roku?

Sanah kontynuuje swoją triumfalną trasę koncertową, występując na największych scenach w kraju. W 2024 roku zobaczysz ją m.in. na High FestivalSunset Square i Olsztyn Green Festival. Nie przegap okazji, by posłuchać jej na żywo!

Kup bilety na koncerty Sanah na eBilety i dołącz do tysięcy fanów, którzy już mają swoje wejściówki na najważniejsze muzyczne wydarzenia roku. Dzięki eBilety, łatwo i bezpiecznie zdobędziesz bilety na swoje ulubione koncerty i festiwale.

eBilety – Twój bilet do niezapomnianych przeżyć!

Nie czekaj, aż najlepsze miejsca się wyprzedadzą! Wejdź na eBilety już dziś i znajdź bilety na koncerty, festiwale i mecze, które chcesz zobaczyć. Sanah, Ayreen, Zuzia… odkryj muzykę, która porusza serca i ciesz się każdym momentem na żywo.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *