Funkymedia opinie, usługa pisania opinii

Opinie, komentarze na forach i blogach. Zamów pisanie profesjonalnych opinii FunkyMedia

80% klientów bada opinie o firmie w sieci przed rozpoczęciem współpracy i sprawdza informacje o produkcie przed podjęciem decyzji o zakupie. Bądź tam, gdzie są Twoi klienci i w czasie rzeczywistym odpowiadaj na ich zapytania.

Zamów usługę pisania profesjonalnych treści promujących twój produkt, przedstawiających ofertę Twojej firmy. Odpisywanie na komentarz może wydać Ci się błahostką, wymaga to jednak ogromnego wyczucia, doświadczenia, systematyczności i staranności.

Dlaczego warto

Marketing referencyjny i pozytywne opinie o firmie to najlepsza reklama. Nic nie działa tak dobrze, jak referencje innej osoby czy tzw. “poczta pantoflowa”. Działania związane z pisaniem i udostępnianiem treści wpływają pozytywnie zarówno na:

  • widoczności marki w sieci, jak również
  • lojalność i zaufanie Klientów

Czym dokładnie się zajmujemy?

Monitorujemy ruch w internecie i social media. Śledzimy kluczowe dla Twojego biznesu wzmianki i dyskusje. Gdziekolwiek i ktokolwiek szuka produktu, który oferujesz możemy zareagować w czasie rzeczywistym. Zaraz po pojawieniu się zapytania na forach, blogach, w serwisach informacyjnych i Social Media zaczniemy budować relacje z klientami.

Jakie treści udostępniamy?

Nie wypowiadamy się ani pozytywnie ani negatywnie na temat Twojej firmy w sieci. Zachęcamy do kontaktu z twoją firmą, informujemy o dostępnych produktach na Twojej stronie. Budujemy także pozytywny wizerunek firmy w sieci poprzez udostępnianie materiałów na Twoim blogu lub wpisów w Social Media. Jest to tzw. marketing szeptany (referencyjny).