Czy tania strona internetowa jest dobra?

Nasza Agencja Interaktywna od kilku lat profesjonalnie zajmuje się tworzeniem stron wwwsklepów internetowych jak i ich promocją (linki sponsorowane, pozycjonowanie). Z naszych usług skorzystało wielu Klientów, z wieloma z nich współpracujemy do dziś. Misją naszej firmy jest satysfakcja Klienta i odniesienie przez niego sukcesu. Dlatego też dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Internet to możliwość pokazania swojej firmy, oferowanych usług i produktów. Dzięki posiadaniu strony w sieci możemy zyskać nowych Klientów a dzięki temu zwiększyć nasze zyski. Co zrobić aby odnieść sukces w Internecie?

1.Zgłosić się do naszej Agencji w celu przedstawienia profilu firmy oraz grupy docelowej (naszą grupą docelową mogą być bowiem sportowcy, rodzice małych dzieci, kobiety szukające zabiegów kosmetycznych). Na podstawie rozmowy oraz krótkiego briefu jaki należy wypełnić przygotowujemy indywidualny projekt graficzny. Dzięki temu wygląd naszej strony nie będzie szablonowy a dopasowany do naszych Klientów, wzbudzający zaufanie i zapadający w pamięci. W Internecie można znaleźć wiele różnych stron z jednej branży i na jednych zostajemy dłużej (wzbudzają w nas zaufanie, są aktualizowane) z innych uciekamy po kilku sekundach (są nie atrakcyjne wizualnie).

2. Otrzymują Państwo kompleksową usługę – a więc oprócz projektu wprowadzamy także treści, dodajemy social media (facebook, tweeter, google+, pinterest), tworzymy indywidualny formularz kontaktowy ( a więc może zawierać dowolną ilość pól – imię, nazwisko, treść, adres e-mail, telefon itd), wprowadzamy interaktywną mapę Google, tworzymy galerię itd.

2. Zgłaszając się do naszej Agencji otrzymają Państwo indywidualny a więc prestiżowy produkt ale także stronę www, którą będzie poprawnie wyświetlana na kilku urządzeniach – co raz częściej bowiem nasi Klienci korzystają nie tylko z komputerów ale także smartfonów, tabletów, iPadów.

3. Oprócz względów estetycznych liczy się także budowa strony. To nie przypadek, że jedne strony możemy znaleźć szybko w internecie a inne nie wyświetlają się w ogóle w wynikach wyszukiwarki Google. Dobrze zbudowana strona to istotny element aby nasza strona odniosła sukces. Dobrze zbudowane linki, odpowiednio opisane metatagi sprawią, że Twoja strona będzie zauważona przez Google.

4. Oferujemy także dostęp do intuicyjnego panelu zarządzania treścia (CMS). Dzięki temu w łatwy sposób będą mogli Państwo samodzielnie aktualizować treści, dodawać informacje o nowych promocjach, nowych produktach w sklepie. Oprócz instrukcji obsługi zapewniamy szybka pomoc przy jej obsłudze.

Zapraszamy do współpracy i zapoznana się z naszym portfolio.