Cennik – strony internetowe

Jeśli chcesz posiadać własną stronę internetową, a nie posiadasz odpowiednio wykształcenia i doświadczenia aby samodzielniej ją stworzyć, musisz zgłosić się do odpowiedniej Agencji Interaktywnej. Sprawą oczywistą jest, że będzie to wiązać się z pewną inwestycją ale jeżeli wybierzesz odpowiednią agencją z doświadczeniem i dobrym portfolio to inwestycja ta na pewno się zwróci. To, jaki to będzie koszt uzależnione jest od wielu czynników przede wszystkich jak rozbudowany będzie Twój portal – czy będzie to strona wizytówka czy skomplikowany serwis z możliwością logowania i płatnościami.

W wielu przypadkach cena jest wyznacznikiem jakości – można znaleźć w Internecie strony za 500zł rocznie otrzymujesz wtedy szablonowe, nietrakcyjna rozwiązanie, które nie przyciągnie uwagi Klienta (strony te będą wymagały od Ciebie samemu wprowadzania treści,  będą zawierały ograniczenia co do ilości podstron, nie będą zawierały możliwości zintegrowania facebook-a, mapy dojazdu, nie będą poprawnie wyświetlały się na smartfonach, tabletach, iPadach). Korzystając z takiego rozwiązania stracisz nie tylko dużo czasu ale także pieniądze  – ponieważ inwestycja ta nie przysporzy Ci nowych Klientów.

Nasza Agencja realizuje strony z CMS ( a wiec intuicyjnym systemem zarządzania treścią). Co wchodzi w skład naszej oferty podstawowej:

 1. indywidualny projekt graficzny (layout strony)
 2. prosty i intuicyjny system zarządzania treścią
 3. Responsive Design – strona będzie się poprawnie wyświetlała na smartfonach, telefonach, tabletach, netbook-ach
 4. moduł aktualności, galerii i formularza kontaktowego
 5. interaktywna mapa dojazdu Google w zakładce kontakt
 6. podłączenie Social Media (Google+, Facebook, Tweeter, Pinterest)
 7. kodowanie zgodne ze standardami (xhtml + css)
 8. wdrożenie strony na serwer
 9. roczny darmowy hosting
 10. założenie 5 skrzynek mailowych
 11. instrukcje obsługi oraz pomoc w obsłudze

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kreowaniu wizerunku i realizowaniu skutecznych stron www. Naszą misją jest zadowolenie Klienta i odniesienie przez niego sukcesu. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem Jeżeli podoba się Państwu nasze portfolio zapraszamy do kontaktu i współpracy.