Kampanie SEM, Google AdWords

Zależy Ci na szybkim wzroście sprzedaży? Chcesz znaleźć Klientów na usługi, które świadczysz? A może chcesz wzmocnić widoczność swojej marki? Nasi certyfikowani specjaliści pomogą Ci w stworzeniu i prowadzeniu skutecznej kampanii AdWords. Niezależnie od budżetu przeznaczonego na kampanię, jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Dlaczego my?

Naszym głównym celem jest osiąganie korzyści dla Klientów, a przewagą konkurencyjną jest to, że mamy wieloletnie doświadczenie i setki zrealizowanych skutecznych kampanii dla różnych branż. Dodatkowo nie generujemy tylko ruchu, ale dzięki naszej wiedzy potwierdzonej Certyfikatem Google Analytics analizujemy dane i wykorzystujemy tę wiedzę do zwiększania rentowności Twojego biznesu.

Zalety kampanii Google AdWords

  • docierasz do właściwych osób, we właściwym czasie - Klienci znajdują Twoją firmę w Google dokładnie w momencie, gdy szukają tego, co oferujesz
  • to Ty decydujesz o zasięgu reklamy (lokalny lub globalny) - reklamy trafiają do klientów w wybranych krajach, regionach i miastach, a nawet w określonej odległości od Twojej firmy lub sklepu
  • działania są w pełni mierzalne - z Google AdWords wiesz, ile osób widzi Twoje reklamy i jaki odsetek z nich klika je, by odwiedzić Twoją witrynę lub do Ciebie zadzwonić. Narzędzia śledzenia pozwalają nawet zobaczyć rzeczywistą sprzedaż generowaną przez Twoją witrynę dzięki reklamom
  • nie ma kliknięcia – nie płacisz. Płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie reklamę i odwiedzi Twoją witrynę lub do Ciebie zadzwoni, czyli wtedy, gdy Twoja reklama działa
  • możesz zacząć od dowolnego budżetu. Wysokość inwestycji zależy wyłącznie od Ciebie

W ramach kampanii Google AdWords realizujemy:

Linki/Reklamy sponsorowane – Efekty widoczne od 1 dnia - Płatność tylko za efekt - 250zł na start!

To reklamy tekstowe i graficzne wyświetlane na stronach partnerskich Google i w wynikach wyszukiwania (u góry strony, po prawej stronie, bądź na samym dole). Kampania kierowana jest do osób, które z dużym prawdopodobieństwem będą zainteresowane Twoimi produktami i usługami, natomiast płatność następuje wyłącznie po kliknięciu w reklamę.

Remarketing – Daj sobie drugą szansę

Remarketing to skuteczna technika reklamowa umożliwiająca dotarcie do użytkowników, którzy wcześniej odwiedzili Twoją witrynę i wykazali zainteresowanie produktami lub usługami. Dzięki odpowiednio przygotowanym tekstom/banerom remarketing pozwala budować potencjalną i rzeczywistą sprzedaż, nakłaniając użytkowników odwiedzających witrynę w przeszłości do powrotu i dokończenia tego, co zaczęli.

Google Zakupy – Kampanie z listą produktów

Google Zakupy to nic innego jak wyszukiwarka produktów, wyświetlana po prawej stronie wyników wyszukiwania w postaci zdjęć produktów i najważniejszych informacji o nich: nazwa produktu, cena, nazwa sklepu internetowego. Ze względu na ich format są najbardziej widoczne spośród innych form reklamy prezentowanych w wyszukiwarce Google.

Reklama na YouTube True View

Reklamy True View, wyświetlane w kanałach wideo, emitowane są w trakcie przeglądania treści internetowych lub przed obejrzeniem przez użytkownika filmu w serwisie – YouTube. Wybór odpowiedniego filmu pozwala dotrzeć z reklamą do odpowiedniej grupy docelowej. Korzyścią takiej formy reklamowania się jest przede wszystkim niższy koszt emisji niż w reklamie telewizyjnej, a także możliwość dotarcia do określonej grupy odbiorców.